Malmo loveseat suolas

 • Malmo loveseat suolas

  Kodas: 10035.5.M
  Kaina 247.95
  Šią prekę turime sandėlyje.

  Deja, šiuo konkrečiu metu norimos prekės neturime sandėlyje. Suprantame, kaip svarbu jums gauti norimą produktą laiku. Norėtume jus informuoti, kad galite susisiekti su mumis el. paštu info@pinewish.com Mes su malonumu atsakysime į jūsų klausimus ir pateiksime informaciją, kada tikėtina, jog turėsime prekę sandėlyje.

  Jei turite papildomų klausimų arba reikia daugiau informacijos, prašome nedvejoti kreiptis į mus. Mes visada pasiruošę padėti ir užtikrinti, kad jūsų patirtis su mumis būtų kuo patogesnė.

  Šis dvivietis suolas su staliuku pagamintas iš medžio masyvo pasitelkiant 30 metų patirtį lauko baldų gamyboje. Tai yra tvirtas pasirinkimas Jūsų terasai ir sodui . Paprasta bet patvari konstrukcija, aukštos kokybės medžiagos, sertifikuota mediena ir vandens pagrindo ekologiški dažai apsaugo šį produktą nuo aplinkos veiksnių bei paverčia jį patvaria bei gražia Jūsų sodo dalimi. Šis suolas Jums garantuos patogų laisvalaikį lauke. Viskas kas lieka tai Malonumas ilsėtis! 

 • Produkto matmenys, svoris:
  Suolas su staliuku (1 vnt) 168x73x88 cm, 21 kg; sėdynėlės plotis 50 cm, gylys 48 cm; nugarėlės aukštis 48 cm; staliuko plotis 30 cm priekyje, 60 cm gale, gylys 50 cm.

  Leistinas svoris vienai vietai ne daugiau 100 kg. Bendras leistinas svoris 100 kg.
  Džiovinta ir sertifikuota aukštos kokybės mediena iš Skandinavijos.
  Medienos storiai: Kojos ir rėmas 25 mm; viršutinės lentelės 16-20 mm; porankiai 45 mm; Staliuko detalės 20 mm.
  Nudažyta trimis sluoksniais ekologiškais vandens pagrindo dažais.
  Produktas nesurinktas.

  Pakuotės matmenys, svoris:
  1 pakuotė: 91x63x40 cm, 22 kg

  Skirta privačiam naudojimui.

  Produkto priežiūra:
  Vadovaukitės prie produkto pridedamomis instrukcijomis. Baldai tarnaus ilgiau, jei bus apsaugoti nuo tiesioginio lietaus, o ne sezono metu sandėliuojami sausoje vietoje. Nenaudokite elektrinių įrankių surinkimui! Neplaukite čiužinukų ir supynių stogelių skalbimo mašinoje!

  Toliau išvardintiems pasikeitimams ir sąlygoms garantija negalioja:
  - Medienos naturalios reakcijoms į oro sąlygų pasikeitimą (temperaturą, drėgmę ir kt.): susitraukimas/išbrinkimas, trūkimai, skilimai, sakų išbėgimai, pageltusios šakos, spalvų pakitimai ir kita. Dėl medienos prigimties šie dalykai yra neišvengiami, tačiau norėdami juos sumažinti ar panaikinti, vadovaukitės priežiūros ir tinkamo naudojimo instrukcijomis kurios yra pridedamos prie šio produkto.
  - Pažeidimams dėl netinkamo naudojimo, surinkimo, netinkamo sandėliavimo ir/ar netinkamos priežiūros.   

  Charakteristikos

   
  Gamintojas Akadas
  Medžiaga Medis
  Plotis, cm

  168

  Gylis, cm 73
  Aukštis, cm 88
  Sėdimų vietų skaičius 2
  Tipas Lauko suolas
  Svoris, Kg 21
  Pakuočių skaičius 1
  Garantinis laikotarpis 24 mėn
  Kilmės šalis Lietuva