Soltou supama kėdė

 • Soltou supama kėdė

  Kodas: 10088.7.M
  Kaina 157 
  Šią prekę turime sandėlyje.

  Deja, šiuo konkrečiu metu norimos prekės neturime sandėlyje. Suprantame, kaip svarbu jums gauti norimą produktą laiku. Norėtume jus informuoti, kad galite susisiekti su mumis el. paštu info@pinewish.com Mes su malonumu atsakysime į jūsų klausimus ir pateiksime informaciją, kada tikėtina, jog turėsime prekę sandėlyje.

  Jei turite papildomų klausimų arba reikia daugiau informacijos, prašome nedvejoti kreiptis į mus. Mes visada pasiruošę padėti ir užtikrinti, kad jūsų patirtis su mumis būtų kuo patogesnė.

  Ši supama kėdė pagaminta iš medžio masyvo pasitelkiant 30 metų patirtį lauko baldų gamyboje. Tai yra tvirtas pasirinkimas Jūsų terasai ir sodui . Paprasta bet patvari konstrukcija, aukštos kokybės medžiagos, sertifikuota mediena ir vandens pagrindo ekologiški dažai apsaugo šį produktą nuo aplinkos veiksnių bei paverčia jį patvaria bei gražia Jūsų sodo dalimi. Ši kėdė turi 3 sėdėjimo pozicijas, ir tai Jums garantuos patogų laisvalaikį lauke. Viskas kas lieka tai Malonumas ilsėtis! 

 • Produkto matmenys, svoris:
  Kėdė (1 vnt) 67x103x106 cm, 15 kg; sėdynėlės plotis 54 cm, gylys 51 cm; nugarėlės aukštis 75 cm.
  Čiužinukas (1 vnt) 125x55x8 cm, 2,4 kg; čiužinuko plotis 55 cm; sėdynėlės gylys 55 cm; nugarėlės aukštis 75 cm.

  Leistinas svoris vienai vietai ne daugiau 120 kg. Bendras leistinas svoris 120 kg.
  Džiovinta ir sertifikuota aukštos kokybės mediena iš Skandinavijos.
  Medienos storiai: kojos 34 mm; pavažos 45x45 mm; porankiai 34 mm; rėmas 25 mm; viršutinės lentos 16-20 mm.
  Nudažyta trimis sluoksniais ekologiškais vandens pagrindo dažais.
  Produktas nesurinktas.

  Pakuotės matmenys, svoris:
  1 pakuotė: 105x70x22 cm, 17 kg
  2 pakuotė: 76x53x16 cm, 3 kg (čiužinukas)

  Skirta privačiam naudojimui.

  Produkto priežiūra:
  Vadovaukitės prie produkto pridedamomis instrukcijomis. Baldai tarnaus ilgiau, jei bus apsaugoti nuo tiesioginio lietaus, o ne sezono metu sandėliuojami sausoje vietoje. Nenaudokite elektrinių įrankių surinkimui! Neplaukite čiužinukų ir supynių stogelių skalbimo mašinoje!

  Toliau išvardintiems pasikeitimams ir sąlygoms garantija negalioja:
  - Medienos naturalios reakcijoms į oro sąlygų pasikeitimą (temperaturą, drėgmę ir kt.): susitraukimas/išbrinkimas, trūkimai, skilimai, sakų išbėgimai, pageltusios šakos, spalvų pakitimai ir kita. Dėl medienos prigimties šie dalykai yra neišvengiami, tačiau norėdami juos sumažinti ar panaikinti, vadovaukitės priežiūros ir tinkamo naudojimo instrukcijomis kurios yra pridedamos prie šio produkto.
  - Pažeidimams dėl netinkamo naudojimo, surinkimo, netinkamo sandėliavimo ir/ar netinkamos priežiūros.